Opinie klientów o Wulkaniczny zachód

5.2 /6
12 
opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, ---

Wycieczka bardzo ciekawa, można poznać Grecję od zupełnie innej strony. Wizyta w centrum sejsmograficznym i spacer po spalonym lesie zapewnia niezapomniane wrażenia. Polecam

6.0/6

Beata, ---

Super, warto wziąć udział. Bardzo interesujący Geopark, przepiękne okazy, które można tam obejrzeć na długo pozostaną w mojej pamięci. Stare greckie miasteczko w którym czas się zatrzymał także zapamiętam, jak również niesamowity klasztor.

6.0/6

ANNA, Zbrosławice

Rewelacja. To po prostu trzeba zobaczyć, będąc na Lesbos. Każdy punkt wycieczki był rewelacyjny. Warto usiąść z przodu autokaru, jazda nad przepaściami przyprawia o ciarki, a umiejętności kierowców godne podziwu. Polecamy symulator trzęsienia ziemi i wizytę na plazy w Sigri. Tylko w Sigri bardzo drogo w restauracjach.

6.0/6

Wirginia, SOSNOWIEC

wycieczka w spokojnym tempie , pozwalająca na podziwianie uroków wyspy, wspaniałe muzeum geologiczne - "skamieniałego lasu", urokliwe miasteczko z lokalnym klimatem, miło i dobrze spędzony czas, polecam