Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Magiczna Olimpia

5.5/6 (42 opinie)
5.5/6
42 opinie
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Izabela 15.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Bardzo przyjemna wycieczka na przedpoludnie albo popoludnie. Ciekawe i warte zobaczenia muzeum oraz stacja archeologiczna. Mozna siętam wybrac nawet w upaly, poniewaz ruiny znajduja się wsrod drzew. Po zwiedzaniu 1h czasu wolnego kiedy mozna przysiasc w jednej z kawiarnii lub zakupic pamiatki, kilka sklepikow z ciekawym asortymentem. Wycieczka ma, moim zdaniem sens, jedynie z przewodnikiem, który opowie o eksponatach muzeum czy historii tego miejsca. Z tej roli b. dobrze wywiazal sie rezydent p. Jakub.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Ewa 15.07.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Dobra, krótka wycieczka do Olimpii, która znajduje się 30 minut drogi od hotelu. W programie zwiedzanie starożytnej Olimpii, muzeum oraz nowożytna Olimpia. Idealna wycieczka żeby na pół dnia oderwać się od leniuchowania i coś pozwiedzać. Wycieczka prowadzona ciekawie a wiedza Pilota na temat Olimpii przeogromna.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Dariusz, Warszawa 18.08.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    JECHALIŚMY TYLKO PÓŁ GODZINY OD HOTELU WYPAD CAŁ A RODZINĄ POLECAM ZOBACZYĆ STAROŻYTNY STADION OLIMIJSKI ŚWIĄTYNIĘ ZEUSA

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Anita, 12.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

    Wszystko w punkt, ciekawe muzeum, fajnie zachowane rzeźby, a potem stanowiska archeologiczne jak na makiecie:-). Mogłoby być więcej czasu wolnego, fajne sklepiki w Olympii.