Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Magiczne Zante VIP

5.6/6 (182 opinie)
5.6/6
182 opinie
Atrakcyjność programu
5.6
Pilot
5.7

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Natalia 23.09.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Na pewno warto się wybrać, dodatkowo mieliśmy fantastycznego rezydenta/przewodnika Pana Samuela. Błękitne groty rewelacja, zatoka wraku niestety z racji duzych fal była oglądana z góry ale i tak widoki plus spacer malownicze i warte każdej kropli potu.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Włodzimierz, Żuromin 30.07.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Zatoka wraku, morska bryza i przepiękna pogoda. Samk oliwy z oliwek, oraz miejscowego bimbru niezapomniane. Byliśmy w klasztorze, gdzie można było zobaczyć piękne ikony. Jednym słowem super!!!!

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    MALGORZATA, STRZELIN 01.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    Piękna wycieczka ,przejazd przez wyspę na jej drugi koniec obfitował w cudowne widoki oraz możliwość poznania życia mieszkańców wyspy poza kurortami. Po drodze tłocznia oliwy, kosmetyki naturalne, kościół, kąpiel w zatoce z wodą siarkową . Główny cel wycieczki czyli zatoka wraku osiągnięty i tu były niezapomniane wrażenia: płynęliśmy stateczkiem wzdłóż klifu , urocze jaskinie , woda w cudnym kolorze i... trafiliśmy na wietrzną pogodę. Bujało i to mocno, ale wrażenia niezapomniane i jest co wspominać i opowiadać.

    6.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Magdalena, 05.06.2025 | Termin pobytu czerwiec 2025

    Dzień wypełniony atrakcjami. Najstarsze drzewo oliwne, rejs z przepięknymi widokami w tym Zatoka Wraku i kąpiel na plaży Xigia. Coś fantastycznego. Kolor wody i jej przezroczystość niesamowita. Pani Przewodnik, cudowna Kobieta.