Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Meteory - między niebem a ziemią

5.5/6 (232 opinie)
5.5/6
232 opinie
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.6

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    2.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Adam Kutno 04.05.2025 | Termin pobytu maj 2025

    naprawdę warto obejrzeć, zwłaszcza wspaniałe widoki na zewnątrz klasztorów i na pięknej drodze dojazdowej, ale w środku duszno, tłumnie i ciasno, jak byłeś w Licheniu to nic specjalnego...;-)

    2.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Paweł, Lublin 10.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Meteory naprawdę super. Wizyta w tawernie? Czyste oszustwo, zabrano nas do podłego bistro, jedzenie dla psa z bemarów. Z grecką tawerną nic wspólnego i ceny kosmos. Dla mnie cała wycieczka w skali 1/10 oceniam na 4.

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Sławek,Puławy 24.09.2025 | Termin pobytu wrzesień 2025

    Niestety nie mogę wystawić dobrej opinii o tej wycieczce ,choć same Meteory to CUDOWNE MIEJSCE .Jednak rezydentce która tego dnia była z nami na wycieczce bardziej zależało chyba na sprzedaży gadżetów przez sklep z ikonami -nie mylić tego z pracownią gdzie pisze się ikony bowiem o tym było może 30 sekund może minuta .Zmieniła nam tak program wycieczki że sklep z ikonami był pierwszym punktem wycieczki a potem w nie było czasu na spokojne zwiedzanie klasztorów bowiem żeński zamykano o 13.30 i ledwo zdążyliśmy na krótko wejść do niego .Przez to nie zatrzymaliśmy się na ŻADNYM z pięknych punktów widokowych -pomimo mojej 3 krotnej prośby-gdzie mozna byłoby zrobić przepiękne zdjęcia.Gdy po raz kolejny poprosiłem o to żeby zatrzymać się na choć jednym z punktów pani rezydentka Rainbow powiedziała że ......prześle mi następnego dnia zdjęcia z tych punktów -zdjęcia to mogę sobie pobrać z netu a chciałem na żywo zobaczyć te cudowne widoki.Po czym następnego dnia przesłała mi 6 rozmazanych ,kiepskiej jakości zdjęć.Po raz kolejny ,po kilku latach przekonałem się że bez sensu jest wykupować wycieczki w Rainbow ,lepiej wziąć na dzień dwa samochód z wypożyczalni .Tak samo nie wierzcie że zatrzymacie się na posiłek w opisywanej greckiej tawernie .Jest to JADŁODAJNIA na kilkaset osób obsługująca wiele autokarów ,gdzie dania nakładane są z podgrzewaczy jak na stołówkach .NIESTETY WIELKI ZAWÓD który zepsuł wrażenie z ogólnie udanych wczasów ,bowiem do reszty usługi czuli hotelu i transferu z i na lotnisko nie mozna mieć większych zastrzeżeń.Ogolnie nie wiem jak ocenić wycieczkę bowiem dla osoby która nie liczyła się z nami OCENA 1 widoki jakie udało nam się zobaczyć 6 Pani która nas oprowadzał jako przewodniczka po klasztorach i opowiadała historię tez co najmniej 5 .Wycieczka ma duży potencjał ale jak najważniejsze będzie dla osoby prowadzącej zadowolenie uczestników a nie sprzedaż gadżetów

    1.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    PAWEL, BIELSKO-BIAŁA 06.08.2025 | Termin pobytu lipiec 2025

    wycieczka fajna, ale organizacja dramat. kupiłem wycieczkę 27.07 na 31.07. w dniu wyjazdu okazało sie ze nie mojej rodziny na liście bo Pani rezydent wpisała date wycieczki 27.07 czyli dzień zakupu. nie było miejsca w autokarze a Pan z Rainbow nie chciał nas wziąść. dzieci płaczą. dramat. Dopiero Pani przewodnik zaregowala i nas wzięli na postoju innych ludzi przenieśli do innego autobusu. Pani rezydend która sprzedała bilet ze zła datą odezwała sie w połowie dnia i napisała ze sie pomyliła ale ja tez powinien to sprawdzić.... na mój gust niekompetencja 1000%.