Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Rejs wokół Antiparos - Grecja wszystkimi zmysłami

6.0/6 (1 opinia)

Opis wycieczki

Pilotangielski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Relaks w kameralnym towarzystwie

• Rejs dookoła Antiparos

Opis

Relaks w kameralnym towarzystwie, lazurowa woda, promienie słońca i wyśmienite greckie jedzenie – to wszystko czeka na Państwa podczas rejsu dookoła Antiparos – niewielkiej wysepki położonej vis a vis Paros. W trakcie rejsu będziecie mogli Państwo zażyć kąpieli w błękitnych wodach Morza Egejskiego. Zwieńczeniem rejsu będzie postój na piaszczystej plaży niezamieszkałej wysepki Despotiko, gdzie załoga łodzi przygotuje dla Państwa prawdziwą grecką ucztę. Przyrządzone na grillu wspaniałe souvlaki w towarzystwie pity, tzatzików i sałatek skradną Państwa serca! W trakcie całego rejsu możecie do Państwa dyspozycji są również napoje takie jak kawa, woda, soki oraz lokalne białe wino. To idealny sposób na poznanie Grecji wszystkimi zmysłami.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Rejs łodzią

• Posiłki oraz napoje serwowane przez załogę (na łodzi oraz grill na wyspie Despotiko)


Cena nie obejmuje

• Opieki polskojęzycznego pilota

• Innych wydatków osobistych


Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania: 9:00 – 17:00

Odbiór o godz. 08:45
Za osobę379
758 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Leszek, Katowice

Każdemu który chce poczuć prawdziwą Grecje z przecudownymi widokami i klimatem polecam gorąco rejs Greckim stateczkiem w cudownej atmosferze i nie zapomnianymi widokami oraz smacznym jedzeniem. Wycieczka cało dniowa z kąpielami w szmaragdowej wodzie odpoczynkiem na bezludnej :) wyspie oraz smacznym obiadem przygotowanym przez załogę łodzi. Jak tak można powiedzieć wino kobiety i śpiew tak nam trafiło. Najlepsza wycieczka z klimatem Grecji i nie zapomnianym miejscem. Najchętniej bym tam wrócił i przeżył to ponownie. Polecam gorąco.
Pokaż wszystkie opinie