Opinie klientów o Antyczna Argolida – podróż do przeszłości

5.6 /6
20 
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Poznan 22.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bardzo ciekawa i interesująca wycieczka. Spore wrażenie wywarł na mnie antyczny teatr w Epidauros. Mykeny to również ciekawe miasto, gdzie można było zobaczyć Bramę Lwów, ruiny Cytadeli czy grób Agamemnona. Starożytny Korynt również jest ciekawym i interesującym miejscem. Natomiast Nafpio, to nie tylko małe miasteczko, mające ciekawe centrum. Jestem zadowolona, że wybrałam tą wycieczkę i cieszę się, że mogłam w niej uczestniczyć. Duże podziękowania dla pani Olipmii.

6.0/6

Monika, Kraków 14.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Polecam było naprawdę super z przewodniczką Olimpia polecam widoki super nie do opisania polecam naprawdę warto

6.0/6

Piotr, Warszawa 05.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Bogaty program wycieczki, czas spędzony dość intensywnie, ale wypelniony wartościowymi treściami. W szczególności mocnym atutem wycieczki jest Pani Ola, która do tego co przekazuje przewodnik wiele dodaje od siebie.

6.0/6

ANNA, MINSK MAZOWIECKI 29.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Dość wymagająca, ponieważ w pełnym słońcu przy 34 stopniach idąć ciągle pod górę jest ciężko. Jednak to co się zobaczy robi wrażenie - przewonik z ogromną wiedzą ( Pani Olimpia) wszystko zapiete na ostatni guzik, dzięki temu wszystko poszło bardzo sprawnie.