Opinie klientów o Ateny - kolebka cywilizacji

5.2 /6
35 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Karola, Płock 29.10.2022

Pobyt w Grecji to niezapomniane chwile. Podsumowaniem tego pobytu było uczestnictwo w wycieczce do Aten kolebce cywilizacji . Architektura Starożytna całych Aten robi wrażenie AKROPOL cudowna budowla .Człowiek zwiedzając Akropol przenosi się w czasy starożytnej Grecji i czuje się jak na Olimpie wśród Bogów jest też pod wrażeniem jego ogromności ,przestronności .Widząc majestat tej budowli można było sobie zadać tylko jedno pytanie kto i w jaki sposób to cudo zbudował . Duża i ciekawie przekazywana wiedza przez przewodnika uświadomiła nam że warto było wybrać się na tą wycieczkę.

5.0/6

Albert, --- 05.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Pani która opiekuje się wycieczką do Aten i z powrotem trochę spięta. Słabo jej się słucha. Ale zabrała sporą grupę do fajnej knajpy gdzie nie trzeba zapłacić milionów za obiad.

5.0/6

Angelika, Bydgoszcz 26.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Mimo 4 godzinnej podróży nie żałujemy że skorzystałyśmy z wycieczki do Aten. Zmiana warty przy Parlamencie niezapomniane przeżycie.

5.0/6

Izabela, Radom 19.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Kto nie był polecam zobaczyć Akropol i zmianę warty, robi wrażenie , 4 godziny autokarem w jedną stronę, , ale warto,