Opinie klientów o Rejs Kanałem Korynckim

5.4 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Joanna, Poznan

Kanał Koryncki robi ogromne wrażenie, nie tylko z góry - kiedy można na kanał spojrzeć z mostu, ale także płynąć statkiem.

6.0/6

ANNA, MINSK MAZOWIECKI

Krótki wypad kanałem była dość fajna. Osłona przed statku (dach) sprawiła, że nie była mecząca - nie polecam zabierać maluchów. Tam się siedzi i podziwia. Maluchy poprostu się nudzą i płaczą.

6.0/6

Zbigniew, Podłęże

To jest nie tylko rów w ziemi . To wyzwanie dlainżynierów i budowniczych. Tam widać ogrom pracy włożonej w budowę kanału .

6.0/6

Barbara, Warszawa

Każdy kto wybiera się na Peloponez powinien wybrać się w ten rejs. Wycieczka nie zajmuje zbyt dużo czasu. Przed południem można wybrać się na plażę, a po południu w rejs. Do portu pojechaliśmy klimatyzowanym autokarem, zatrzymując się po drodze w niesamowitym miejscu nad Kanałem Korynckim. Jest tam ustawiony dźwig, z którego osoby o silnych nerwach mogą wykonać skok na bungee. Widok jest niesamowity, gdy podskakująca lina podrzuca śmiałka to w górę, to w dół i na boki, po obydwu stronach rozpościerają się dwie wysokie na 78 m ściany skalne, a pod spodem jest głęboka na 8 metrów woda. Była to dodatkowa atrakcja przed rejsem statkiem, który miał kilka pokładów. Każdy mógł wybrać pokład i miejsce, które mu najbardziej odpowiadało i z którego w danym momencie będzie miał najlepszy widok. A widok w tym momencie ma znaczenie, gdyż kanał łączący Morze Egejskie (Zatoka Sarońska) z Morzem Jońskim (Zatoka Koryncka), przecinający Przesmyk Koryncki robi wrażenie. Jego skalne ściany mają kąt pochylenia ok. 75%, co przy prawie 80 m. wysokości sprawia niesamowite wrażenie. Płynąc statkiem można wpatrywać się w piękną błękitną wodę lub podziwiać piękno jego wykonania. W czasie trwania rejsu zostaliśmy poczęstowani winem, co stanowiło miły dodatek do i tak atrakcyjnej wycieczki. Po powrocie do Hotelu Pappas mieliśmy jeszcze dość czasu, aby tego dnia skorzystać jeszcze z plaży i popływać w morzu.