Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka fakultatywna "Pigułka Szczęścia - od Kos do Kefalos" niestety nie spełniła moich oczekiwań i okazała się najmniej interesującą z wszystkich, w których uczestniczyłam podczas pobytu na Kos. Plusy: - Degustacja Miodu: Degustacja miodu tymiankowego była zdecydowanie najjaśniejszym punktem wycieczki. Ten wyjątkowy miód jest przepyszny i warto zarezerwować na niego miejsce w walizce. - Degustacja Oliwy i Zwiedzanie Tłoczni: Zwiedzanie lokalnej tłoczni oliwy oraz degustacja świeżo tłoczonej oliwy były interesującym i edukacyjnym doświadczeniem. Poznanie tradycyjnych metod tłoczenia oliwy dodało wartości tej wycieczce. Minusy: - Miasto Kos: Niestety, miasto Kos nie zrobiło na mnie dużego wrażenia. Większość atrakcji została zniszczona przez trzęsienia ziemi, co sprawiło, że zwiedzanie było mniej satysfakcjonujące. Wycieczka miała kilka interesujących momentów, jak degustacja miodu oraz oliwy, ale ogólnie była mniej ciekawa w porównaniu do innych dostępnych wycieczek fakultatywnych. Miasto Kos, zniszczone przez trzęsienia ziemi, nie zachwyciło mnie, co wpłynęło na ogólną ocenę tej wycieczki.Mimo wszystko, cieszę się, że mogłam spróbować pysznego miodu tymiankowego oraz świeżej oliwy, co było jedynymi naprawdę wyjątkowymi elementami tej wycieczki.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Fajnie spędzony czas. Zwiedzanie całej wyspy. Piękne widoki. Smaki z greckiej kuchni. Możliwość zakupu oliwy z tłoczni. Miodu z pasieki. Balsamów na bazie oliwek. Super, polecam.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne widoki ,pilotka super opowiadała o wyspie i nie tylko, Można było skosztować różnych specjałów np marmoladę z pomidorów , czy miód z dzikiej truskawki
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Podczas zwiedzania stolicy wyspy obejrzeliśmy zabytki o których opowiedział nam pilot wycieczki. Piękne były białe schody z niebieskimi krzesełkami oraz stolikami które właśnie przypominają o kafejkach greckich. Jadąc autokarem do miejscowości Kefalos przepiękne widoki. Piękne wysoki z miejscowości Zia.