Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Prowadzący rezydent p.Jakub wspaniałe i ciekawie opowiadał. Widać jego wiedzę i że lubi swoją pracę. Fajny program wycieczki.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Rewelacyjna wycieczka. Wyspa zwieszoną w jeden dzień i zaliczone najważniejsze miejsca na wyspie, tłocznia oliwy ze sklepem, miodziarnia, górska wioska, wszędzie degustacje lokalnych wyrobów. Sklepy. W samym mieście Kos można zaplanować co zwiedzić już w innym dniu na rodzinnym wypadzie.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Warta polecenia....samemu nie jesteś w stanie tyle zobaczyć co podczas tej wycieczki... Pani Magda pięknie opisywała każde miejsca, ich historię..
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Prawdziwa pigułka szczęścia, warto pojechać i zobaczyć stolicę, wioskę Zia z Naturalnym Parkiem Krajobrazowym i Kefalos, liczne degustację, posiłek w tawernie i kąpiel w morzu.