Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Magiczna wyspa Skiathos

5.6/6 (25 opinii)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Rejs wzdłuż Półwyspu Pilion

• Bajkowa wyspa Skiathos

• Zabytkowa stolica wyspy

• Koukounaries – najpiękniejsza z 60 plaż Skiathos


Opis

Skiathos to jedna z najbardziej magicznych i zachwycających greckich wysepek. Tutejsi mieszkańcy żyją zgodnie z mottem „siga siga” nigdzie się nie spiesząc, a lokalne tawerny słyną jako jedne z najlepszych w całej Grecji. Bajkowy klimat wyspy urzekł także twórców „Mamma Mia”, którzy nakręcili tutaj część zdjęć do tego kultowego musicalu! Popłyniemy wzdłuż malowniczego półwyspu Pilion, skąd według mitologii wyruszył statek Argo w poszukiwaniu Złotego Runa. Z pokładu będziemy podziwiać także Evię - drugą pod względem wielkości grecką wyspę. Stolica Skiathos przywita nas malowniczą zatoką i pocztówkowym portem, gdzie zaplanowany jest nasz pierwszy przystanek. Tutaj tez przewidziano czas wolny na spacer wąskimi uliczkami i zakupy w lokalnych butikach. Następnie udamy się na drugą stronę wyspy, po drodze podziwiając fantastyczną linię brzegową. Ukoronowaniem rejsu będzie wizyta w Zatoce Koukounaries – tutejsza plaża jest najbardziej znaną spośród sześćdziesięciu plaż na wyspie, a zdaniem niektórych uchodzi za najpiękniejszą w całej Grecji! Rejs na Skiathos to okazja do relaksu, kąpieli i opalania, ale także i świetnej zabawy w greckim stylu – załoga w akompaniamencie greckiej muzyki zadba o to, żeby każdy pasażer nauczył się tańczyć zorbę!Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym busem bądź autokarem

• Rejs statkiem

• Opiekę polskojęzycznego pilota


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 06:00 - 21:30

• Warto zabrać: kostium kąpielowy, ręcznik, nakrycie głowy, krem z filtrem, butelkę wody

Odbiór o godz. 05:35
Za osobę259
518 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Paweł, Wrocław

Polecam, piękna plaża, urocze miasteczko i jedyny w swoim rodzaju rejs statkiem! Na dokładkę delifiny w drodze powrotnej.

6.0/6

Radosław, Warszawa

Wspaniałe, magiczne miejsce, zdecydowanie warte polecenia. Wszystko było super, poczynając od rejsu statkiem, przez bardzo malowniczą miejscowość Skiathos, złotą plażę, na której można było odpocząć, po towarzystwo delfinów podczas powrotnego rejsu. Tego trzeba doświadczyć.
Pokaż więcej opinii (23)