Opinie klientów o Meteory – między niebem a ziemią

5.7 /6
66 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Aksana, Wroclaw 05.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wspaniała wycieczka. Moim zdaniem miejsce, które obowiązkowo trzeba zobaczyć, posłuchać jego historii i dowiedzieć się o różnicach w prawosławiu greckim, od znanego nam obrządku katolickiego w Polsce (dzięki wspaniałej Pani przewodnik było to możliwe). Poza tym znakomita organizacja wycieczki. Przed wyjazdem, w hotelu, wydano nam lunch box'y z bułeczkami, jabłkami i wodą. Autobus komfortowy. Przyjemna temperatura, choć za oknem +35 W sklepie u podnóża monastyru można było kupić zachwycające ikony ręcznie malowane (z certyfikatem itd). Cena od 100 do 500 € Nie działał terminal, więc płatności były niemożliwe. Lepiej mieć zawsze ze sobą trochę gotówki.

6.0/6

ZBIGNIEW, BYDGOSZCZ 03.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wspaniałe widoki niesamowite wrażenia pilot pani nie pamiętam imienia wspaniałe opowiadała w czasie podróży o Grecji i o meteorach

6.0/6

Sławomir, Chełm 01.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Super super fantastyczne wrażenia cudowny wyjazd same pozytywne odczucia gorąco polecam pilot kompetentny i pomocny

6.0/6

Mariusz, Płock 25.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Czasu poświęconego na tę wycieczkę zdecydowanie nie można uznać za straconego! Wyjechaliśmy wcześnie rano, jednak sama podróż autokarem w kierunku Meteorów przebiegła bardzo przyjemnie. Autokar był klimatyzowany, a siedzenia naprawdę wygodne. Jako pierwszy punkt odwiedziliśmy pracownię ikonograficzną, gdzie - dzięki ciekawym opowieściom Pana Tomka - dowiedzieliśmy się m.in. jak powstają ikony, a także zwiedziliśmy pracownię, wypełnioną pięknymi ikonami (które można także było kupić jako pamiątkę!). Następnie ruszyliśmy w stronę Meteorów. Samo wchodzenie na góry na których znajdowały się monastery nie było męczące, gdyż nie trwało zbyt długo. W monasterze męskim mogliśmy spotkać prawdziwego mnicha, a także popodziwiać piękne widoki, jakimi były góry a także inne zapierające dech w piersiach monastery. W drugim monasterze żeńskim mogliśmy także spotkać siostrę zakonną, która sprawowała nad nami pieczę. Widoki są naprawdę nie do opisania, nawet zdjęcia przez nas zrobione nie oddają w pełni tego piękna, jakie oferują nam greckie Meteory! W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w greckiej restauracji, gdzie mogliśmy posilić się naprawdę pysznym jedzeniem, a także nabrać sił po całym dniu pełnym wrażeń. Z całego serca polecamy tę wycieczkę, to naprawdę niesamowite przeżycie!