Opinie klientów o Plaża i morze w błękitnym kolorze

5.3 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

RENATA, Kobylin

Wycieczka pełna wrażeń , widoki niesamowite, morze przezroczyste, w błękitnym kolorze. Plaża piaszczysta, woda cieplutka.

6.0/6

Michał, Mogilany

Plaża przepiękna z jednej strony spokojne morze śródziemne a z drugiej zburzone morze Egejskie. Można jeszcze wyjść na latarnie czas około 30 min i podziwiać Przepiękne widoki

6.0/6

Jan, Gołuchów

Niesamowity krajobraz! Trochę trzeba poświęcić czasu by dojść do latarni morskiej na Zielonej Wyspie, polecam spacer na najbliższe wzniesienia. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę, no i warto za jednym zamachem wykąpać się w dwóch morzach.

6.0/6

Sylwia, Jaworzno

Jejku... Jakie to jest niesamowicie piękne miejsce ! Z wątpliwościami zdecydowaliśmy się na wycieczkę , zwłaszcza że temat - plażowanie , nie zachęcał , bo lubimy aktywnie spędzać czas, ale widok tego miejsca bardzo nas zaskoczył i zauroczył. Zdecydowanie warto zobaczyć ten punkt na mapie :⁠-⁠)