Opinie klientów o Rejs na wyspę Symi

5.6 /6
66 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

KINGA, DABIE

Przepiękne miejsce, warto odwiedzić. Oprócz wyspy, sama atrakcja jest też rejs statkiem. Warto wdrapać się na schody i zrobić zdjęcie z góry.

6.0/6

Tomasz, Racibórz

Rejs trwa przez połowę wycieczki, ale warto pojechać na wyspę. Malowniczy krajobraz i niesamowite widoki.

6.0/6

Justyna, Warszawa

Rejs na wyspę Symi był jedną z najciekawszych atrakcji całego wyjazdu na wyspę Rodos. Sam rejs trwa ponad godzinę w jedną stronę i uwaga: w trakcie rejsu może nieźle wiać więc polecam wziąć bluzę :) Wietrzą pogodę rekompensują wspaniałe widoki. Na samej wyspie są dwa przystanki, jeden ok 1h, drugi ok. 2.5h. Pani przewodnik opowiada historię wyspy w bardzo ciekawy sposób i zabiera uczestników w kilka interesujących miejsc :) Czas wolny bez problemu da się w pełni wykorzystać spacerując po miasteczku, robiąc zakupy i próbując lokalnej kuchni. Wyspa jest przepiękna!

6.0/6

Piotr, Modliszewice

jesteśmy mega zadowoleni :) oprócz pięknych widoków, uliczek, gąbek atrakcją były też krewetki symijskie zjadane wraz z pancerzykiem