Opinie klientów o Rejs na wyspę Symi - VIP

5.9 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Robert, Rybczewice

Rewelacja, miejsce urocze, warte zobaczenia. Wspaniałe lokalne lody. Strzał w dziesiątkę jeżeli chodzi o dodatkową wycieczkę.

6.0/6

Ewa, Radomsko

Ciekawe miejsca , fajne wrażenia , prześliczne zatoczki . Woda przejrzysta . Bardzo miła załoga na statku . Bardzo smaczne jedzenie .

6.0/6

Małgorzata, Kutno

Najlepsza wycieczka! Kameralna grupa, wypasiony jacht, super jedzenie. Widoki wspaniałe. Wyspa Symi rewelacja! Piękny krajobraz i mega klimat. Polecam zakupić gąbkę z Symi i zjeść symijskie krewetki, które hoduje się tylko na Symi! Ciekawe doznanie kulinarne :) Oprócz wyspy Symi, kąpiel w zatoce Agios robi mega wrażenie, pływanie, skoki do wody. Oczywiście polecam nurkowanie z maską - efekt ekstra :)

6.0/6

Jarosław, ŁÓDŹ

Maleńkie miasteczko z mieszkańcami powiązanymi z turystyką. Bogactwa dorobiło się dawno z powodu gąbki naturalnej wydobywanej przez poławiaczy z dna morza.