Opinie klientów o Rodos w pigułce VIP

5.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.9
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marlena, Katowice

Najlepszy sposób na poznanie wyspy. Ciekawa historia, wspaniałe widoki. Rodos jest tak różnorodne, ciekawe i zarazem przytulne, że trzeba tego spróbować. Akropol w Lindos to kawał historii, przylądek Prasonisi - natura, więc Embonas - jedzenie, swojskie, przepyszne jedzenie, a na koniec- Dolina motyli!

6.0/6

Grzegorz, Dąbrowa Górnicza

Super wycieczka najlepsza z naszych odbytych pod względem, że ilość osób mała więc jakość zdecydowanie wzrosła, możliwość zwiedzenia tak naprawdę wszystkich głównych miejsc i w gruncie calej wyspy od północy do południa, które koniecznie trzeba zobaczyć, z możliwością wrócenia tam na własną rękę.Przepyszny poczęstunek Greckich trunków i kuchni Greckiej od jednego z lokalnych gospodarzy i producentów tych wspaniałych smakołyków. Możliwość poznania architektury starożytnej Grecji Akropol oraz miasto Labiryntu w Lindos niesamowite widoki

6.0/6

Mirosław, Rybnik

Droższa wycieczka niż standardowy "Rodos w pigułce", ale warto dopłacić, bo obejmuje wizytę na plaży Prasonisi - jest piękna a zarazem unikalna, bo można "poszaleć" na falach przy brzegu od strony Morza Egejskiego oraz spokojnie popływać lub poleżeć na spokojnych wodach brzegu Morza Śródziemnego. Poza tym wizyta w Lindos jest z samego rana, zanim inne wycieczki tam dotrą, więc można przynajmniej spokojnie/bez tłumów zobaczyć tamtejszy Akropol i zwiedzić tą piękną miejscowość. Polecam :)

6.0/6

MICHAŁ, Lublin

Bardzo polecam wycieczkę dla osób lubiących zwiedzać zabytki jak i podziwiać przyrodę. Miasto Lindos warte jest bezsprzecznie zobaczenia - jego białe domy, wąskie uliczki i górujący nad miastem akropol pozostawiają niezapomnianie wspomnienia. tak jak miejsce, gdzie Morze Egejskie spotyka sie z Morzem Śródziemnym - myśle, ze zarówno w mojej pamieći jak i innych zwiedzjących pozostanie za zawsze. Na koniec rezerwat motyli, miły spacer w chłodym parku i poszukiwanie tych małych cudów. Bardzo dobry obiad w cenie - naprawde dobre lokalne dania, w miłym miejscu,gdzie człowiek czuję sie ugoszczony i nie ma wrażenia obsługi na tempo w oczekiwaniu na kolejną wycieczkę.