Udostępnij
Dodaj do ulubionych

Wycieczka Fakultatywna Santorini - najpiękniejsza z pięknych

5.0/6 (95 opinii)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Santorini - najpiękniejsza grecka wyspa

• Oia – najbardziej pocztówkowe miejsce Santorini

• Fira - stolica z widokiem na kalderę wulkanu

Opis

Santorini to wizytówka Grecji i jedna z najpiękniejszych wysp świata. Białe-niebieskie domki kontrastujące z czarną, wulkaniczną skałą tworzą tu iście bajkowy krajobraz, kojarzony często jako kwintesencja całego kraju. To miejsce trzeba zobaczyć chociaż raz w życiu! Naszą wyprawę rozpoczniemy od podróży katamaranem z portu w Heraklionie (Kreta) do portu Athinios na Santorini (rejs potrwa ok. 2,5 h). Odwiedzimy Oia – najbardziej fotogeniczną wioskę wyspy, w której powstają klasyczne pocztówkowe zdjęcia Santorini. Naszym kolejnym przystankiem będzie stolica Fira, z której najlepiej można podziwiać wulkaniczną kalderę. To także kulturalne i handlowe centrum Santorini, z uroczymi knajpkami i kameralnymi butikami. Podczas wycieczki będzie również okazja posmakować uprawianych na wyspie pistacji, skosztować najbardziej znanego lokalnego wina „Vinsanto” i zakupić poławiane w okolicach Santorini gąbki.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym busem lub autokarem

• Rejs katamaranem na Santorini

• Opiekę polskojęzycznego pilota, który odbiera grupę na Santorini


Cena nie obejmuje

• Rejsu do czynnego wulkanu i źródeł termalnych - ok. 20 EUR/os. - płatne na miejscu u pilota - dla chętnych

• Posiłków i napoi podczas wycieczki


Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 06:00- 19:30

• Warto zabrać: Nakrycie głowy, krem z filtrem, aparat fotograficzny, butelkę wody

• Zabierz ze sobą na wycieczkę dokument tożsamości


Odbiór o godz. 05:45
Za osobęod 839
od 1 678 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu

4.9

Pilot

5.2

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

Zdjęcia klientów (69)

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

0

Beata 09.08.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, autokar na czas, super organizacja w porcie i na katamaranie. Godziny idealnie dobrane, zwiedzaliśmy bez przepychu i komfortowo. Świetna Pani pilot, opowiadała w bardzo ciekawy sposób. Dała cenne wskazówki, żeby sprawnie i bez ścisku zwiedzać i robić zdjęcia. Właściwa ilość czasu wolnego. Warto się wybrać. Polecam w 100 %.

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

0

Magdalena 05.09.2025 | Termin pobytu sierpień 2025

Jesteśmy bardzo zadowoloni z tej wycieczki. Stella jako przewodnik super. Widoki przepiękne. I w zwiazku z opóźnieniem promu mielismy możliwość przebywania dłużej na wycieczce.

Pokaż więcej opinii (93)