Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna Zachód słońca i wino

4.8/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiek4
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Wizyta w winnicy z degustacją

• Zachód słońca w miejscowości Oia

Opis

Gdzie podziwiać najpiękniejsze zachody słońca w Grecji? Oczywiście w miejscowości Oia! Położona na wysokim klifie wioska oferuje najwspanialszą panoramę na wybrzeże i wulkaniczną kalderę. Obserwowanie zachodu słońca tutaj to prawdziwy rytuał, przyciągający turystów z całego świata. Romantycznym wrażeniom doda smaku lokalne wino – podczas wycieczki zatrzymamy się w tradycyjnej winnicy, gdzie skosztujemy wybornych trunków z uprawianych na wulkanie winogron.

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym minibusem lub busem

• Opiekę polskojęzycznego pilota

• Degustację wina


Cena nie obejmuje

• Posiłków i napoi podczas wycieczki

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania wycieczki: 16:00-22:00


Odbiór o godz. 15:55
Za osobę209
418 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
4.5
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

5.5/6

Ewa, Zarzecze

Wycieczka jest punktem obowiązkowym na Santorini :) Zwłaszcza, jeżeli ktoś nie wypożycza samochodu, to moze byc ciezko na wlasna reke obejrzec zachod slonca w Oia, poniewaz w tym czasie są tłumy w Oia, a autobusów po zachodzie slonca juz malo do Firy. A pozniej trzeba sie jeszcze przesiąść dalej. Także opca wycieczki fakultatywnej jak najbardziej przydatna i dobrze zorganizowana. Zachód słońca najlepiej podziwiać z ruin zamku, ktory wskazuje Pani Pilot (to ten najslynniejszy widok) i miejsce trzeba sobie duzo wczesniej zajac. Jesli to jedyna wizyta w Oia podczas całego pobytu na Santorini, a chcemy zrobic sobie zdjecia w najslynniejszych miejscach - np. przy niebieskich kopułach, to trzeba sie sprężac w wolnym czasie. Do punktu widokowego przy tych kopułach trzeba stac w kolejce, nawet ok.40min. (my odpuscilismy sobie te atrakcje podczas wycieczki, poniewaz bylismy w Oia jeszcze 4 razy pozniej). Degustacja win bardzo przyjemna, choc same wina do najtanszych nie naleza i trzeba byc na to przygotowanym. Za 1 botelke (w zaleznosci od rodzaju wina) trzeba zaplacic w granicach 25-40 euro. W sklepach mozna probowac kupic nawet to samo wina taniej, ale tez zalezy gdzie. Widzielismy ceny i tansze i droższe o kilka euro. Wycieczke warto wybrac ze względu na niesamowity zachod slonca w Oia, bo to punkt obowiazkowy na Santorini :) Ten widok zostanie chyba do konca zycia, a emocje mu towarzyszace w sercu :) Chłopaki, jesli chcecie sie oswiadczyc dziewczynie - to idealne miejsce! ;)

4.0/6

Leszek, Katowice

Wycieczka dość słaba. Degustacja wina słabiutka. Trzy rodzaje wina z Santorini w minimalnej ilości. Co prawda smak wina Vinsanto pozostaje nie zapomniany. Wycieczka do Oia na zachód słońca to zawsze fajny sprawa. Faktycznie zachód słońca spektakularny trzeba trafić i mieć szczęści. Ale brakuje tego żeby po zachodzie słońca móc chociaż chwilę zostać w samej Oia i nacieszyć się klimatem wspaniałej miejscowości. Po zachodzie słońca szybko do autokaru i do hoteli.
Pokaż wszystkie opinie