Wycieczka Fakultatywna

Opinie o Zakynthos nocą

5.1/6 (158 opinii)
5.1/6
158 opinii
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.5

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Julia, iława 29.09.2024 | Termin pobytu wrzesień 2024

    Trafiła nam się promocja 2 osoby w cenie jednej więc się zdecydowaliśmy i nie żałowaliśmy. Zdecydowanie warte obejrzenia, tym bardziej, że wycieczka kosztowała nas tyle co taxi do stolicy. A my oprócz transferu „od drzwi do drzwi” mieliśmy super przewodniczkę panią Olę, zwiedziliśmy kościół św. Dionizosa oraz lokalną winiarnię. W winiarni mogliśmy próbować każdego wina, dowiadywać się ciekawych rzeczy o całym procesie produkcji czy zobaczyć wina starsze od nas. Podczas zwiedzania kościoła widzieliśmy przepiękne zdobienia, mogliśmy zapalić świeczkę w intencji oraz zobaczyć jak ogromny szacunek mają Grecy do swojej religii. To było piękne. Potem mieliśmy czas wolny na placu, było pełno barów, restauracji, lodziarni, kawiarni. Klimat wyspiarski, gdzie każdy się uśmiecha ma luz i cieszy się chwilą był wyraźnie odczuwalny. Pani Ola poleciła nam knajpkę gdzie zjedliśmy świetnego gyrosa i lodziarnię gdzie spróbowaliśmy o dziwo włoskich lodów i było przepysznie.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Hanna, Warszawa 21.06.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Za mało czasu wolnego w mieście Zakynthos, może warto wydłużyć czas trwania wycieczki lub zrezygnować z degustacji w winiarni.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    Katarzyna, Radoszo 05.08.2024 | Termin pobytu czerwiec 2024

    Wycieczka średnio atrakcyjna, najpierw wizyta w winiarni i degustacja oraz możliwość zakupu wina, następnie wizyta w świątyni św Dionizosa krótka (ok 10-15min) robi wrażenie aczkolwiek nie można robić w niej zdjęć, na koniec czas wolny w Zakynthos. Myślę że można by było trochę uatrakcyjnić program.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Joanna, Gdynia 21.08.2023 | Termin pobytu sierpień 2023

    Ciekawa wycieczka, uroku dodaje podświetlenie obiektów. Można funkcjonować odpowiednie temperatury. Interesujący byłby widok z góry na podswietlone miasto !