Opinie klientów o Akropol - bilety wstępu

5.7 /6
20 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Marcin, łódź 26.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Nie udało się wejść na sam Akropol ale Pilotka zaradna osoba zabrała do Muzeum Nowego Akropolu - co było dużo lepszym rozwiązaniem bo z bliska można było obejrzeć najcenniejsze eksponaty. Akropol z daleka robi wrażenie.

6.0/6

Wioletta, Warszawa 30.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Bilety mieliśmy zakupione wcześniej co ułatwiło wejście bez czekania. Przewodnik bardzo ciekawie opowiadał. Super wyjazd.

6.0/6

Grzegorz, --- 19.07.2024
Termin pobytu: lipiec 2024

Podczas naszej wycieczki fakultatywnej do Aten mieliśmy możliwość odwiedzenia Akropolu dzięki zorganizowanym biletom wstępu. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie, co pozwoliło nam na pełne zanurzenie się w zwiedzaniu tego ikonicznego miejsca bez zbędnego oczekiwania. Przewodniczka, która nas oprowadzała, była nie tylko uprzejma i miła, ale również posiadała ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieliła. Dzięki temu mogliśmy w pełni docenić historyczne i kulturowe znaczenie Akropolu. Całe doświadczenie było niezwykle satysfakcjonujące i edukacyjne.

6.0/6

PIOTR, RUMIA 16.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wspaniałe miejsce historii, słuchając przewodniczki, przeniosłam sie do tamtych czasów. Warto zobaczyć i posłuchać o zabytkach kultury antycznej. Stojąc na Akroplu, ma się u podnóża wspaniałe miasto.