Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka warta swojej ceny. Jest dosyć wyczerpująca, ze względu na długą podróż, ale widoki wynagradzają zmęczenie. Transport promem z wyspy bardzo komfortowy, tak samo jak jazda wszystkimi autokarami- zawsze były czyste i klimatyzowane. Wycieczka dobrze zorganizowana, wszystkie punkty programu zostały zrealizowane.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Długa ale za to jaka fajna wycieczka. Praca przewodnika wykonana na jak najepszym poziomie. Pozdrawiamy panią Gizele
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Super wycieczka ,pełna wrażeń.. Akropol polecam na długo zostanie w pamięci, .Zmiana warty pod pałacem Prezydenta,
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wspaniała całodzienna wycieczka choć męcząca ze względu na długi transfer najpierw ( prom ,autokar) ale warto.Pani Gizela profesjonalnie przygotowana i pomocna w każdej chwili i sytuacji. Z Akropolu przecudne widoki na Ateny.Jednym słowem trzeba pojechać i zobaczyć panoramę Aten z Akropolu