Opinie klientów o Kefalonia - królowa Wysp Jońskich

5.5 /6
78 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Damian, Kielce 27.07.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Piękne widoki, pyszne jedzenie. Super opowiadanie o Kefaloni przez pilota , dużo ciekawostek podczas tej wycieczki można się dowiedzieć o Grecji .

4.5/6

Anna, Gdynia 31.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Bardzo piękna wyspa i ciekawe opowieści dot. Grecji, ostre zjazdy i podjazdy powodowały lekką palpitację serca ale można potraktować to jako dodatkową atrakcję. Nie jesteśmy zwolennikami zorganizowanego wyjazdu, wolimy zwiedzać na własną rękę niemniej organizacja wyjazdu wynajętym autem wydawała się zbyt problematyczna i czasochłonna, ta opcja jest po prostu wygodniejsza.

4.5/6

MICHAL, WARSZAWA 27.10.2022

Wycieczka jest interesująca ta wyspa ma inny charakter niż Zakyntos. Można w ciągu jednego dnia poznać całą wyspę. Jedyna uwaga to za krótki czas pobytu w miasteczku ulubionym przez francuzów. Dlaczego bo krótki czas nie pozwolił na krótki spacer po mieście i kąpiel na plaży.

4.5/6

Agnieszka, Rzeszów 30.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Piękne widoki , ciekawe jaskinie jednak krotki czas przebywania w nich. Minusem jest zbyt długi przepływ statkiem z Zakynthos na Kefalonię oraz krótki czas w Assos.