Opinie klientów o Kefalonia - królowa Wysp Jońskich

5.5 /6
78 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Elzbieta, Rudnik nad Sanem 15.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Polecam gorąco, niesamowite widoki. Bardzo urokliwe miasteczka, cudowna przyroda. Niesamowite są wszędobylskie kozy wśród stromych skał. W drodze powrotnej można było sfotografować delfiny.

6.0/6

ROBERT, ZABRZEG 10.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Niesamowite widoki , warto się wybrać , wrażenia z jaskiń oraz z punktów widokowych piękne , do tego jeszcze czas na kąpiel w lazurowym morzu koło Asos.

6.0/6

Marek, Somonino 30.10.2022

Bajka, super organizacja,miła i profesjonalna obsługa a te widoki zapierające dech w piersiach. Naprawdę godne polecenia.

6.0/6

Katarzyna, Tychy 24.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka zorganizowana jak dla mnie bardzo dobrze .Bardzo dużo atrakcji chociaż bez przesadnego pośpiechu. Bardzo różnorodna można zobaczyć jaskinie i to bardzo różnicę się od siebie . Pilotka wie gdzie się zatrzymać żeby zrobić idealne zdjęcia jak z pocztówki, doradza gdzie w miejscowości podejść żeby zdjęcia były super i co warto jeszcze zobaczyć .Pilotka w czasie jazdy wyprzedza co będziemy zwiedzieć opowiada ogólnie o wyspie zwyczajach historii wyspy bardzo dobrze przygotowana. Przed jedzeniem opowiedziała o lokalnych potrawach jak się nazywają z czego się składają co jak się nazywa co znacznie ułatwiło zamawianie w restauracji. Poleciła restaurację gdzie menu jest po polsku dla osób nie znających angielskiego. Na końcu można się było wykąpać i ochłodzić po zwiedzaniu Ogólnie polecam na wycieczce zwiedziliśmy najważniejsze miejsca.