Opinie klientów o Kefalonia - królowa Wysp Jońskich

5.5 /6
78 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dariusz, Szczawin Koscielny 12.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Super

6.0/6

KATARZYNA DONATA, PAPOWO TORUŃSKIE 24.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

warto zobaczyć!!! zapiera dech!! Przepiękne widoki!!! trochę długo płynie się statkiem i jedzie autokarem ale za to reszta wynagradza.

6.0/6

Paweł, Warszawa 11.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka fakultatywna "Kefalonia - królowa Wysp Jońskich" to absolutny must-have dla każdego, kto spędza wakacje na Zakynthos! Ta jednodniowa eskapada na największą z Wysp Jońskich to prawdziwa uczta dla zmysłów, oferująca niezapomniane widoki, fascynującą historię i możliwość poznania unikalnej kultury tego miejsca. Podczas rejsu na Kefalonię mieliśmy okazję podziwiać malownicze wybrzeże i krystalicznie czyste wody Morza Jońskiego. Już sam widok wyspy z perspektywy morza zapierał dech w piersiach. Na miejscu czekało na nas wiele atrakcji. Zwiedziliśmy urokliwe miasteczko Assos, które zachwycały kolorową zabudową i klimatycznymi uliczkami. Mieliśmy również okazję zobaczyć imponującą jaskinię Melissani, której turkusowe wody i stalaktyty tworzyły nieziemski spektakl. Niezapomnianym punktem programu była wizyta na plaży Myrtos, uznawanej za jedną z najpiękniejszych na świecie. Białe klify kontrastujące z turkusową wodą tworzyły widok, który na długo pozostanie w naszej pamięci.

6.0/6

Michał, Łódź 09.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Niezapomniane chwile, przepiękne widoki, podróż statkiem pirackim na którym buja była sama w sobie dla niektórych wyzwaniem (obsługa statku czuwała z woreczkami) super opowieści pilota. Jaskinia Melissani przepiękna, Panowie którzy wiosłują na łodziach robią dodatkową atmosferę, przynajmniej ten z którym mieliśmy przyjemność płynąć.