Opinie klientów o Kefalonia - królowa Wysp Jońskich

5.5 /6
78 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Dorota, Gorzów Wielkopolski 09.10.2023
Termin pobytu: lipiec 2022

Fajna wycieczka, warto się wybrać, bo Kefalonia śliczną wyspą jest, to taki dodatkowy plusik tych wczasów.

6.0/6

MAGDALENA, DABROWA GORNICZA 21.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Przepiękne widoki , to po prostu trzeba zobaczyć i zachwycać się bez końca.. podczas wycieczki sporo historii, ciekawostek ,faktów i przypowieści przedstawionych przez Panią pilot wycieczki. Naprawdę polecam.

6.0/6

Iwona, Rybnik 27.10.2022

To przepiękna wyspa. Spokojne miejsce na wypoczynek. Piękne widoki oraz nie zmącone turystyką tereny. Znajdują się tam dwie piękne jaskinie Melissani w jej wnętrzu znajduje się słone jezioro i Drogarati gdzie organizowane są koncerty ponieważ ma doskonałą akustykę. Wycieczka na Kefalonię była naszym zdaniem była naszym zdaniem bardzo dobrze zorganizowana pod każdym względem. Pani Gizela opiekunka wycieczki posiadała bardzo dużą wiedzę na temat odwiedzanych miejsc, Wycieczka warta polecenia

6.0/6

Bartłomiej, Sulejówek 13.05.2024
Termin pobytu: maj 2024

Wspaniałą wycieczka i cały program godna polecenia. Podczas rejsu napotkaliśmy delfiny. Jaskinie wspaniałe a cała wyspa to poprostu trzeba zobaczyć.