Opinie klientów o Rejs Caretta VIP

5.6 /6
17 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

PAWEL, Gdańsk

Niesamowita atrakcja dla dorosłych jak i dzieci. Samodzielne sterowanie motorówką to mega rozrywka. Ja akurat byłem na początku czerwca także udało się napotkać żółwie morskie Caretta-Caretta. Podczas rejsu odwiedza się również groty i zachodnie wybrzeże wyspy. Warto zabrać ze sobą buty do pływania, bo jest również czas na plażowanie na Wyspie Żółwi gdzie jest dość kamieniste dno

6.0/6

Krzysztof, Bydgoszcz

Niesamowita wyprawa motorówkami ,niesamowite widoki skał wapiennych groty skalne oczywiście żłówie careta careta

6.0/6

Agnieszka, Zalasewo

Początkowo sceptycznie podeszłam do wycieczki, ze względu na jej czas trwania - tylko pół dnia. Jednak bardzo się cieszę, że rodzina mnie na nią namówiła. Wycieczka w bardzo kameralnej formie, na małych łodziach motorowych. Kapitan doskonały, nie tylko znał najlepsze miejsca i plaże, ale również był bardzo kulturalny. Jego sposób zachowania sprawiał, że praktycznie mieliśmy poczucie, iż jesteśmy sami na łodzi. Dodatkową atrakcją była możliwość samodzielnego kierowania motorówką. Jednak największym przeżyciem była możliwość oglądania żółwi Careta Careta na żywo wprost z łodzi!!! Pozostałe przystanki na plażach również godne polecenia ze względu na niesamowite widoki, kolor skał i wody, który potrafi mieć inny kolor w zależności od położenia plaży. Bardzo miłym gestem jest poczęstunek lokalnym winem podczas rejsu. Ogólnie bardzo polecam!!!! Jest to must have podczas wakacji na Zakhyntos!!!!

6.0/6

Marcin, łódź

Bardzo udana wycieczka. Poszukiwanie żółwia caretta, później rejs i kąpiel w lazurowej wodzie po plażowanie. Dzień pełen atrakcji i pięknych widoków.