Opinie klientów o Rejs statkiem

5.3 /6
25 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
4.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Bartosz, Kielce

Super. Polecam wycieczkę rejs wokół wyspy. Szczególnie pirackim statkiem. Zatoka wraku, nurkowanie, piękne miejsce.

6.0/6

Paulina, Warszawa

Piękne widoki, kolor morza w Zatoce Wraku jest cudowny, Błękitne Groty również sprawiają niesamowite wrażenie, piękny kolor wody jest również na plaży siarkowej Xigia, warto się wybrać na taki rejs

6.0/6

ARTUR, Bydgoszcz

Wspaniały Wypad ten kolor wody Cudo ale wisienką na tym rejsie Zatoka Wraku Najpiękniejsze co zobaczyliśmy Polecamy Bardzo Bardzo Bardzo Warto dla Całej Rodzinki Super Wypad.

6.0/6

MARTYNA, GDYNIA

Niesamowite przeżycie , które na długo pozostanie w mojej pamięci . Kapitan zatrzymał w dwóch miejscach statek i można było się wykąpać w morzu. Zatoka Wraku robi piorunujące wrażenie. Jednakże w okresie , w których ja byłam na Zakynthos nie było możliwości zobaczyć Wrak z bliska. Na szczęście dzięki uprzejmości kapitana udało się podpłynąć blisko, żeby zrobić zdjęcia.