Opinie klientów o Zakynthos nocą

5.3 /6
69 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Michał, Wodzisław Śląski 11.06.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Miło spędzony wieczór .. w winiarni można posmakować wina poznać historię jak i również zakupić wino. Zakynthos okazało się pięknym miejscem pełnego nocnego życia.. wspaniała przekąska w postaci plastra sera zawieniata w ciasto filo polane miodem i posypane sezamem godna polecenia

6.0/6

Agnieszka, Czekanów 07.06.2024
Termin pobytu: maj 2024

Super możliwość zobaczenia winiarni i popróbowania smacznego winka, koścół Dionizosa przepiękny i miasto nocą super, naprawdę warto, zwłaszcza za taką cenę.

6.0/6

Ewa, Łaniewo 07.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Kolejna bardzo ciekawa wycieczka. Zwiedzanie miasta nocą ma swój niepowtarzalny klimat. Wcześniej byliśmy na degustacji wina. Było smacznie i wesoło. Naprawdę warto skorzystać z tej wycieczki.

6.0/6

PIOTR, RUMIA 16.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

W drodze do Zakintos, zajechaliśmy do lokalnej winiarni gdzie poznaliśmy historię wytwarzania win potem konsumcja i zakup. Mimo że, nie jestem smakoszem win, jednak po degustacji kupiłam dwie butelki. Przyjechaliśmy do Zakintos, zwiedziliśmy kosciół pod nazwą patrona wyspy, Dionizosa (piekny obiekt), potem króciótko w porcie . W centrum dowiedzieliśmy sie o losach miasta .Na koniec czas wolny. Poszliśmy na spacer po naprawde pięknych, oswietlonych magicznie uliczkach. Zaliczyliśmy smaczna kolację w tawernie. Było super!