Opinie klientów o Gibraltar - tam, gdzie kończy się Europa

5.4 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Robert, Głowienka

Wycieczka bardzo interesująca, dużo atrakcji, przepiękne widoki, niesamowite małpki. Pilot wycieczki bardzo profesjonalny.

6.0/6

ANDRZEJ, WARSZAWA

Gibraltar zwiedzamy busikiem z automatycznym lektorem, który opowiada o miejscach które mijamy. Zwiedzamy wszystkie najważniejsze miejsca , zatrzymując się wszędzie na krótkie spacery i obowiązkowe zdjęcia. Są oczywiście małpki, piękna jaskinia że stalaktytami,stalagnitami, pokaż gry świateł i na koniec ok 2 godzin czasu wolnego na obowiązkowe fish and chips, fotki i zakupy. Polecam perfumy - dużo tańsze i elektronikę - np najnowszego iPhona kupicie ponad tysiąc zł taniej.

5.5/6

Barbara, Choroszcz

Super wycieczka na Gibraltar z możliwością zobaczenia makaków które żyją na wolności i zrobienie zdjęcia z bliska, robi wrażenie przejście po płycie lotniska no i zakupy w strefie bezcłowej

5.0/6

Paweł, Gniezno

Zdecydowanie miejsce warte poznania. Granica prowadząca przez pas startowy lotniska, niezapomniane spotkanie z małpkami, polecam się wybrać na skraj Europy.