Opinie klientów o Girona i Salvador Dali

5.3 /6
38 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Ewa, Pionki

Muzeum Salvadora Dali wspaniałe ! Niezwykłe prace w niezwykłym otoczeniu . Wspaniałe . Girona warta zobaczenia . Katedra i stare miasto czarują urodą .Polecam .

6.0/6

Waldemar, Warszawa

Girona ma swój urok. Most zbudowany przez Eifla, kolorowe budynki nad rzeką. Muzeum Salvadora Dali robi duże wrażenie - koniecznie trzeba je odwiedzić.

6.0/6

Janusz, ---

Bardzo polecam tą wycieczkę gdyż Girona to miasto o bogatej historii sięgającej czasów rzymskich jest znane z średniowiecznej starówki, w tym z wąskich uliczek, kamiennych budynków i imponujących murów obronnych. Słynie również z dzielnicy żydowskiej. Znajduję się tam malowniczy most zaprojektowany przez Gustava Eiffela. Girona zachwyca swoją atmosferą i zabytkami. Muzeum Salvadora Dali jest miejscem które na długo pozostanie w pamięci. Można tam zobaczyć wiele znanych dzieł , każda sala i eksponaty są staranne zaprojektowane, aby przenieść odwiedzających do surrealistycznego świata Daliego.

6.0/6

MAŁGORZATA, BYDGOSZCZ

Girona magiczna, piękna, klimatyczna. Duże wrażenie zrobiło na mnie muzeum z pracami Salvadora Dali.