Opinie klientów o Rejs do Tossa de Mar i Bodega

5.5 /6
47 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Magdalena, Działoszyn

Najlepsza z wycieczek na których byliśmy. Rejs statkiem zdecydowanie na plus. Tossa przepiękna, starówka i klimat wspaniały. Czas wolny ok. 2-2.5h- idealnie żeby pochodzić, pozwiedzać. Pani przewodnik zdecydowanie na plus. Wycieczka i możliwość skosztowania win/szynek/serów super.

6.0/6

MAŁGORZATA, BYDGOSZCZ

Piękna okolica wybrzeża Costa Brava. Wspaniałe widoki. Magiczne miejsce . Będę polecała każdemu kto wybiera się do Costa Brava to miejsce.

6.0/6

Władysław, Otwock

Możliwość zwiedzenia mekki hiszpańskiej i francuskiej bohemy. Podczas rejsu statkiem zobaczyliśmy najpiękniejsze zakątki dzikiego wybrzeża. Wycieczkę uświetnia wizyta w hiszpańskiej Bodedze połączonej z degustacją i zakupem win. Warto dokonać zakupu, bo ceny na mieście są o wiele wyższe.

6.0/6

Danuta i Krzysztof

Poznaliśmy sposób "parkowania" statku wycieczkowego na plaży bez molo. Tak robili to piraci w dawnych wiekach. Smaczny alkohol w bodedze.