Opinie klientów o Portugalia - egzotyczne Algarve

5.3 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Renata, Legnica

polecam , atrakcyjny program zwiedzania, organizacja transportu do przemieszczania się po terenie bez zarzutów, pilotka merytoryczna, posiadająca znaczą wiedzę o historii i współczesności regionu Algarve.

6.0/6

Teresa Wiesława, ---

Wspaniala obsluga. Fajne i bardzo ciekawe widoki. Rowniez interesujaca historia nie tylko o tym regione ale rowniez o kraju. Wszystko warte poznania.

5.5/6

ZBIGNIEW, NOWY TARG

Dopiero Algarve uzupełniło obraz Portugalii . Zachowane zamki - raczej zameczki - jak w Silves raczej skromnie zachowane . Ciekawsze za to małe miasteczka jak Albufeira oraz plaże .

5.5/6

Maciej, Siemianiowice Śląskie

Wycieczka rewelacyjna i widoki piękne. Jedyny minus to bardzo mało czasu na Praia da Marinha (tutaj mamy ogromny niedosyt...). Wszystko w biegu, brak możliwości zachwytu przepięknymi widokami. Za mało czasu aby zobaczyć wszystko zarówno z klifu jak i z plaży. Pięknie, przepięknie ale zdecydowanie za krótko. To co byśmy zmienili w tej wycieczce, to zdecydowanie więcej czasu wolnego w Praia da Marinha, a mniej w Albuferii. Poza tym nie ma się do czego przyczepić. Przewodniczka, pani Iza bardzo dobrze zorganizowana i przygotowana. Bardzo ciekawie opowiadała.