Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Piękne miasto. Cudowne zabytki. Bardzo dobre jedzenie. Jak zwykle o tej porze roku bardzo gorąco. Niemniej warto zwiedzać czy to z pilotem w sposób zorganizowany czy to na własną rękę.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sevillę zwiedzaliśmy indywidualnie. Trzeba stwierdzić, że jeden dzień to za mało. Miasto z dużą ilością ciekawych , wartych odwiedzenia, przepięknych zabytków oraz pełne zieleni. Na pewno tu wrócimy, ale już na kilka dni, bo warto.
3.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Sevilla piękna, Polecam. Organizacja transportu - dramat. Połączenie turystów z Polski, Niemiec oraz Francji, nieplanowane postoje i wymiana grup pomiędzy autobusami - jadących z/do tego samego hotelu. Skutkowało to sporym opóźnieniem oraz dezorganizacją wycieczki, ludzie gubili się, którym autobusem powinni wracać, ciężko to opisać. Ogólnie mieszane odczucia.