Opinie klientów o Gibraltar - tam, gdzie kończy się Europa

5.5 /6
45 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Tomasz, Poznań

Wszystko ok. Gibraltar - bardzo ciakawe i pełne atrakcji miejsce. Jedynie ostatni punkt wycieczki, już w Hiszpanii - postój w marinie statków bogaczy był niepotrzebnym wypełniaczem. Reszta super.

4.5/6

DARIUSZ i ANNA, Zielona Góra

Trochę jesteśmy rozczarowani samą organizacją wycieczki. Oczywiście, sam Gibraltar robi wrażenia, ale było dość krótko w samym Gibraltarze. Szybki "ogląd" na jaskinie i małpy przy nich (były dwie), przez co wszyscy stali i chcieli zrobić zdjęcie. Rozumiem, że przewodniczka była już w tym miejscu wiele razy, ale pośpieszanie i stwierdzenie "ileż można oglądać małpy" jest co najmniej nie na miejscu. Czas wolny na głównej ulicy na Gibraltarze około godziny. Za to później, już w Hiszpanii byliśmy w jakimś miasteczku (nawet nazwy nie pamiętamy) z "bardzo bogatymi jachtami i samochodami" i tam było czasu dwa razy dłużej. Zatem to nie tylko sam Gibraltar .

4.5/6

Mariola, Jaworzno

Być tak blisko tak ważnego miejsca i go nie zobaczyć to marnotrastwo. Robi wrażenie sama skała tak samo jaki i historia oraz znaczenie historyczne.

4.0/6

KRZYSZTOF, SIEDLCE

Miejsce atrakcyjne i ciekawe, warte zobaczenia. Niestety kiepska, leniwa przewodniczka z Rainbow. Narzuciła duże tempo pomimo tego, że było dość czasu na zwiedzanie. Do hotelu wróciliśmy przed wyznaczonym czasem.