Opinie klientów o Gibraltar - tam, gdzie kończy się Europa

5.5 /6
54 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Wojciech, Lublin 16.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Bardzo ciekawa wycieczka- pomimo tego że udało nam się zobaczyć tylko jedną małpkę. I te ceny- na alkohol i papierosy dużo niższe

5.0/6

Marek, Warszawa 08.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Gibraltar to takie miejsce gdzie warto raz w życiu być, zaznaczyć na mapie - zaliczone i już. Zabytków w zasadzie nie ma, choć każdy praktycznie kamień i kawałek muru pachnie historią. Widoki niezwykle fotogeniczne, małpki chyba mają dość tych tłumów - widzieliśmy raptem 4 sztuki. Szacunek dla kierowców minibusów. Wąsko, kręto, stromo, busiki już leciwe a Oni daja radę - szacunek. Niby strefa wolnocłowa, a ceny jak u nas na Okęciu !!!! No i tłumy na Main Street !!!

5.0/6

Anna, Łódź 25.10.2022

Przyjemna wycieczka. Małpki na skale są super atrakcją. W programie zwiedzanie maleńkiej, ale bardzo pięknej jaskini.

5.0/6

Tomasz, Poznań 03.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wszystko ok. Gibraltar - bardzo ciakawe i pełne atrakcji miejsce. Jedynie ostatni punkt wycieczki, już w Hiszpanii - postój w marinie statków bogaczy był niepotrzebnym wypełniaczem. Reszta super.