Opinie klientów o Gibraltar - tam, gdzie kończy się Europa

5.5 /6
54 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.5/6

DARIUSZ i ANNA, Zielona Góra 18.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Trochę jesteśmy rozczarowani samą organizacją wycieczki. Oczywiście, sam Gibraltar robi wrażenia, ale było dość krótko w samym Gibraltarze. Szybki "ogląd" na jaskinie i małpy przy nich (były dwie), przez co wszyscy stali i chcieli zrobić zdjęcie. Rozumiem, że przewodniczka była już w tym miejscu wiele razy, ale pośpieszanie i stwierdzenie "ileż można oglądać małpy" jest co najmniej nie na miejscu. Czas wolny na głównej ulicy na Gibraltarze około godziny. Za to później, już w Hiszpanii byliśmy w jakimś miasteczku (nawet nazwy nie pamiętamy) z "bardzo bogatymi jachtami i samochodami" i tam było czasu dwa razy dłużej. Zatem to nie tylko sam Gibraltar .

4.5/6

Mariola, Jaworzno 25.10.2022

Być tak blisko tak ważnego miejsca i go nie zobaczyć to marnotrastwo. Robi wrażenie sama skała tak samo jaki i historia oraz znaczenie historyczne.

4.0/6

KRZYSZTOF, SIEDLCE 22.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Miejsce atrakcyjne i ciekawe, warte zobaczenia. Niestety kiepska, leniwa przewodniczka z Rainbow. Narzuciła duże tempo pomimo tego, że było dość czasu na zwiedzanie. Do hotelu wróciliśmy przed wyznaczonym czasem.

4.0/6

IZA, PL 17.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Trzeba być, ale niekoniecznie wrócić. Małpki były zmęczone upałem i niezainteresowane tłumami turystów.