Opinie klientów o Gibraltar - tam, gdzie kończy się Europa

5.5 /6
54 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, --- 21.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Podróżowaliśmy czystym klimatyzowanym autokarem. Wycieczka bardzo udana. Trochę sentymentalna. Czas odpowiednio zagospodarowany. Sam Gibraltar sprawiał wrażenie troszkę zakurzonego miasteczka.

6.0/6

Jola, Płock 15.10.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wiele sobie po tej wycieczce obiecywałam i się nie zawiodłam. Świetny przewodnik Wojtek, wart swojej sławy, sprawny, punktualny, pomagał we wszystkim, chętnie dzielił się swoją wiedzą. Program nie był przeładowany, był czas na zwiedzanie i czas wolny. Praktycznie wszystko, co było do zobaczenia na Gibraltarze, obejrzeliśmy, na dodatek pogoda dopisała, trudno się do czegokolwiek przyczepić.

6.0/6

Grażyna, Kraków 25.10.2022

Na górę Gibraltar wspinaliśmy się (dosłownie) mini busami po tak wąskich uliczkach blisko krawędzi, ale kierowcy - I klasa! Bez trudu mijali się na milimetry... Jaskinia zrobiła na mnie duże wrażenie, czekające na zewnątrz małpy na wyciągnięcie dłoni. Widoki na Afrykę i zatokę po prostu cudne... Zdecydowanie warto było! W samym miasteczku angielskie sklepy - zakupy i regionalne przysmaki, którym nie można było się oprzeć... Gorąco polecam!

6.0/6

Anna, Warszawa 05.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Wycieczka ciekawie zorganizowana, szczególnie dzięki pilotowi wycieczki Panu Bartkowi :) Wspaniałe widoki i niezapomniane wrażenia.