Opinie klientów o Gibraltar - tam, gdzie kończy się Europa

5.5 /6
54 
opinie
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

Joanna, --- 25.10.2022

Organizacja wycieczki jak wszystkie w rainbow perfekcyjna, dobra komunikacja, zagospodarowanie czasu. Widoki z góry piękne, choć wiem z innych źródeł, że jest wiele piękniejszych zakątków wartych zobaczenia niż zatłoczona główna ulica. Ale ogólnie do polecenia.

5.5/6

Małgorzata, Dąbrowa Górnicza 08.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Dobrze zorganizowana i świetnie poprowadzona przez przewodniczkę wycieczka. Cudowne widoki, spotkanie z małpkami ( koniecznie musi być dłuższe o 10 min. ludzi jest dużo, małpki nie zawsze podchodzą ) z czasem wolnym na urokliwym ryneczku w Gibraltarze ( tutaj też 20 min. dłużej powinno być czasu wolnego by móc i zjeść i przespacerować się samemu ).

5.5/6

Grażyna, Kwidzyn 14.09.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

wycieczka godna polecenia, jedyny minus to zbyt krótki czas wolny; ciekawe rozwiązanie z pozostawieniem autobusu na parkingu w Hiszpanii i przejście granicy pieszo, gdzie niedaleko czekały busy.

5.5/6

Anna, Łódź 28.10.2022

Bardzo atrakcyjna wycieczka. Piękne i ciekawe miejsca. Niepowtarzalne widoki. Polecam jako wycieczkę fakultatywną podczas pobytu w Hiszpanii.