Opinie klientów o Sewilla - stolica Andaluzji

5.3 /6
15 
opinii
Atrakcyjność programu
5.4
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Justyna Krystyna, Warszawa

Super przewodnik, z ogromną ilością ciekawostek dotyczących Hiszpanii, jej historii oraz jej mieszkańców i ich stylu zycia!

6.0/6

Grażyna, Kraków

Ta wycieczka na długo pozostanie w mojej pamięci. Super przewodnik w bardzo przystępny sposób cały czas opowiadał o historii, zwyczajach i ciekawostkach tego regionu. Choć temperatura w cieniu sięgała 38 stopni czas płynął nam szybko i atrakcyjnie. W tym mieście można poznać historię Hiszpanii, jej różne oblicza i wspaniałe zabytki...

6.0/6

Waldemar, Szczecin

Sevilla boska. Jesteśmy po ogromnym wrażeniem ogromnej wiedzy przewodników i umiejętności opowiadania o historii Hiszpanii i jej zabytków.

6.0/6

Beata, Katowice

Sewilla to miasto, które pozostawia swój ślad w odwiedzających i które według wielu jest wyjątkowe. Chodzi o wspaniałe zabytki i o urokliwe popularne dzielnice jak Triana. Możliwe, że sekret tkwi w zapachu jaśminu na placach lub muzyce gitary hiszpańskiej, która rozbrzmiewa na ulicach. Niektórzy twierdzą jednak, że chodzi o tradycyjne święta, a wielu jest przekonanych, że prawdziwą przyczyną są tapas.