Opinie klientów o Sierra Nevada i białe wioski Andaluzji

5.4 /6
13 
opinii
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.7
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

IWONA, -

Absolutny hit to Pan Bartek, super profesjonalny,całą drogę opowiada o wszystkim. Bardzo polecamy te wycieczki ,które prowadzi Pan Bartek

6.0/6

Marzena, Domecko

Magiczne krajobrazy i możliwość poznania lokalnych produktów Andaluzji. Przejazd przez pasmo gór Sierra Nevada to prawdziwy majstersztyk - ukłony dla kierowcy autokaru. Możliwość podziwiania pięknych widoków (mimo pochmurnego nieba - akurat deszczowy dzień). Degustacje oliwy, czekolady, wody mineralnej, wina i szynki pozwoliły na posmakowanie Andaluzji. Białe miasteczka posadowione na zboczach gór zapraszają aby choć na chwilę się w nich zatrzymać i poczuć tranquila manana.

6.0/6

Elżbieta, Kraków

Jedna z NAJLEPSZYCH wycieczek....pilot Bartek super facet - ogromna wiedza - przekazana!!, na każde pytanie odpowiedz z uśmiechem na twarzy! Można wiele zobaczyć ,spróbować ; szyneczki , winka, czekoladki ,oliwki i również zakupić - bo to produkty z najwyższej półki a wiedza zdobyta na pewno przyda się na przyszłość ...POLECAM!!

6.0/6

RAFAŁ, Olsztyn

Cała wycieczka na najwyższym poziomie - świetny przewodnik rezydent Bartek - po raz kolejny serdecznie polecam :)