Opinie klientów o Sierra Nevada i białe wioski Andaluzji

5.4 /6
16 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.5/6

MONIKA, BYDGOSZCZ

Bardzo udana wycieczka, można było dowiedzieć się czegoś ciekawego o okolicy, atrakcjach, oliwie, jamon serrano, czy codziennym życiu w tym regionie. Bardzo miła Pani Laura.

5.5/6

Małgorzata, Łódź

Pyszna wycieczka, piękne widoki białych wycieczek. Super jedzonko, możliwość degustacji wina, oliwy, czekolady i szynek. Piękne białe miasteczko w górach z super knajpkami. Możliwość zakupu pamiątek, w tym oliwy, wina, szynki,czy czekoladek.

5.5/6

Jola, Płock

Była to najkrótsza wycieczka fakultatywna i chyba najbardziej kaloryczna. Fantastyczne widoki, piękne miejsca. Degustacja oliwy, szynki długodojrzewającej i czekolady, to fajne punkty wyjazdu. MOżna mieć tylko zastrzeżenia do ilości osób uczestniczących w wycieczce. Jechaliśmy pełnym, dużym autobusem, wszędzie były kolejki, wsiadanie i wysiadanie trwało bardzo długo, kolejki do toalety . Jednak wrażenia rekompensowały te niedostatki.

5.5/6

Leszek, ---

Widokowo najlepsza wycieczka na jakiej byłem w Europie .Oczywiście jak ktoś lubi serpentyny i góry