Opinie klientów o Sierra Nevada i białe wioski Andaluzji

5.4 /6
16 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Agnieszka, Szczecin

Wycieczka Sierra Nevada -zastępcza dla wycieczki do Maroko /zrezygnowaliśsmy w uwagi na date- dzien przed wylotem i bardzo wczesny wyjazd i powrot ok północy / przyjemna, nie męcząca, - możliwosc zakupu miejscowej oliwy, czekolady, piękne widoki, obiad w górach w Pampaneira, wytwórnia szynki w Trevelez. Przejazdy porządnymi autokarami.

5.0/6

Anita, Warszawa

Wycieczka ciekawa. Najpiękniejsze były oczywiście widoki. Ogólna organizacja dobra, jednak dopilnowanie/ogarnięcie niektórych osób słabe. W wytwórni oliwy ustawialiśmy się przy stołach (przy każdym stole kilka osób) Pani przewodnik prosiła, żeby degustować dopiero po opowiedzenie o każdym gatunku. Niestety nie docierało to do niektórych i nie dość, że rozpoczęli degustację dużo za wcześnie to jeszcze rzucali się na sąsiednie stoły. Miejsce gdzie leżakują szynki robiło wrażenie, ale również nie dało się dopilnować ludzi, którzy w sklepie kroili sami szynkę. Najgorsza organizacja była przy czekoladach (tu też nikt się nie słuchał), ludzie mieli okrążyć stół i zrobić miejsce innym. Tymczasem jak stanęli to utknęli na dobre. Jednak mimo wszystko wycieczkę oceniam dobrze. głównie z uwagi na widoki :)

5.0/6

Wojciech, Ligota

Największe wrażenie robiły widoki gór, przepaście i serpentyny dróg oglądane z wysokości. Bardzo ciekawe muzeum oliwy. można było degustować różne rodzaje oliwy i serów. W manufakturze czekolady zadziwiła mnie mnogość dodatków dodawanych do tego słodkiego przysmaku (np. szynka). Ilość nóg wieprzowych w wytwórni szynek robiła ogromne wrażenie. Białe wioski urokliwe.

1.5/6

Anna, Łódź

Typowo komercyjna wycieczka. Świetna dla tych, którzy planują zrobić zakupy lokalnych produktów przed wylotem do Polski. Niestety góry Sierra Nevada ogląda się tylko przez szyby autokaru. Bardzo późny powrót do hoteli w Torremolinos i Benamadenie.