Opinie klientów o Dzień w Oasis Park

5.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Roksana, Walbrzych

Piękny park z ciekawymi zwierzętami, każdy znajdzie coś dla siebie. Piękne widoki, egzotyczne zwierzęta. Ciekawe pokazy na żywo które robią wrażenie.

6.0/6

Maria, Kraków

Wycieczka super. Bezpłatny autobus odbiera z hotelu a potem można nim wrócić, zbiórka o określonej godzinie. Park ogromny, mnóstwo zwierząt. Za dodatkową opłatą można kupić jedzenie dla zwierząt i pokarmić np. wielbłądy czy żyrafy - extra doświadczenie. Do tego część botaniczna z kaktusami, palmami i innymi roślinami. W środku jest restauracja gdzie można się zatrzymać i coś zjeść lub wypić. Dodatkowo można dokupić atrakcje, pływanie z lwami morskimi akurat było niedostępne ale byłam na spotkaniu z lemurami. Polecam, nie tylko dla dzieci ;)

6.0/6

Anna Barbara, Wrocław

Polecam każdemu!!! niezapomniana przygoda, możliwość karmienia zwierząt, sklep, restauracje dojazd za 5 eur w dwie strony

6.0/6

Dorota Karolina, Warszawa

Ciekawe zwierzęta, możliwość karmienia, dobre godziny pokazów i możliwość odpoczynku przy placu zabaw i barach.