Opinie klientów o Wyspa Lobos – rejs ze snorkelingiem

5.7 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Agata, Poznań

Przyjemny odprężający rejs z fenomenalną opiekunką, która z powodzeniem posługiwała się 5 językami. Wyspa Lobos maleńka i urocza, warto zabrać swoją maskę żeby poobserwować różnokolorowe ryby.

6.0/6

Wiktoria, Piekary Śląskie

Wycieczka, została wykupiona wy hotelu. Pani rezydentka dała nam bilety. Wyjazd z hotelu był około godziny ósmej. Jechaliśmy na północ wyspy około 35min, aby wyruszyć w Rejs katamaranem na wyspę Lobos.Rejs był z przepięknymi widokami. Na pokładzie dostaliśmy napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Mogliśmy wybrać na co mamy ochotę. Rejs trwał około 40 min i dopłynęliśmy do wyspy. Na wyspie są przepiękne widoki, które mieliśmy okazję zobaczyć. Czas wolny dla siebie to około półtorej godziny. W tym czasie mieliśmy okazję wszystko zobaczyć na wyspie co nas interesowało. Po wolnym czasie dla siebie Powróciliśmy na katamaran ,aby zacząć podwodną przygodę. Dostaliśmy pyszny lokalny ciepły Posiłek z owocami morza a po zjedzeniu zostaliśmy poczęstowani pysznym arbuzem ,który schłodził nas po wędrówkach. Zimne Lane piwo też było dostępne dla nas. Zaczęliśmy nurkować na środku oceanu, gdzie kapitan karmił ryby i mogliśmy to obserwować pod wodą. Skakaliśmy do wody z pokładu. Wycieczka jak najbardziej na plus. Po wszystkich atrakcjach popłynęliśmy w Rejs z powrotem na Fuerte. Autokar zabrał nas z powrotem do hoteli.

5.0/6

LESZEK, ---

Wycieczka całodniowa, z najważniejszymi atrakcjami wyspy. Warto naprawdę. Piękne widoki, opowieści o historii. Super