Opinie klientów o Gran Tour - fantastyczna wyspa

5.3 /6
28 
opinii
Atrakcyjność programu
5.1
Pilot
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Jędrzej, ---

Nie ma się co oszukiwać że najlepsza była fabryka rumu a w szczególności zakupy w niej, jednak widoki , stare miasto w Arucas miało ten słynny klimat starych miast gdzie można usiąść z kawą lub lampką wina i rozkoszować się widokami, punkty widokowe, lokalne przysmaki, jak marmolady, czy tradycyjny obiad na długo zostaną w pamięci

6.0/6

MALGORZATA, JEMIELNICA

Bardzo różnorodna wyspa. Mała grupa. Super bus. Przewodniczka z ogromną wiedzą. Program dla wszystkich.

6.0/6

Andrzej, ---

Super plan wycieczki. Pokazanie obrazu wyspy, szczególnie północnej części. W czasie wizyty w fabryce rumu, warto skorzystać z degustacji najstarszego rumu. Ciekawa i smaczna forma obiadu w lokalnej restauracji. Duże uznanie dla kierowców autokarów za jazdę w tym trudnym terenie.

6.0/6

Robert, Głogoczów

Bardzo fajna wycieczka wspaniałe widoki katedra kamienna w Arucas petarda budowana przez ok 1000 kamieniarzy , Firgaz piękna fontanna kaskadowa tradycyjny posiłek w lokalnej knajpce super bardzo dobra lokalna i różnorodna kuchnia z miłą obsługą .Wizyta w wytwórni rumu z degustacją różnych smaków od mocnych do owocowych .Wycieczka bardzo fajna różnorodna z bardzo miłą i kompetentną panią przewodnik Małgorzatą.