Opinie klientów o Gran Tour - fantastyczna wyspa

5.4 /6
32 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Andrzej, --- 12.11.2023
Termin pobytu: październik 2023

Super plan wycieczki. Pokazanie obrazu wyspy, szczególnie północnej części. W czasie wizyty w fabryce rumu, warto skorzystać z degustacji najstarszego rumu. Ciekawa i smaczna forma obiadu w lokalnej restauracji. Duże uznanie dla kierowców autokarów za jazdę w tym trudnym terenie.

6.0/6

Robert, Głogoczów 13.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Bardzo fajna wycieczka wspaniałe widoki katedra kamienna w Arucas petarda budowana przez ok 1000 kamieniarzy , Firgaz piękna fontanna kaskadowa tradycyjny posiłek w lokalnej knajpce super bardzo dobra lokalna i różnorodna kuchnia z miłą obsługą .Wizyta w wytwórni rumu z degustacją różnych smaków od mocnych do owocowych .Wycieczka bardzo fajna różnorodna z bardzo miłą i kompetentną panią przewodnik Małgorzatą.

6.0/6

BOGDAN, Gdynia 15.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Świetna Pilot(ka), ciekawa trasa wycieczki. Dla mnie najmniej interesujące było zwiedzanie wytwórni rumu. Generalnie wycieczka interesującą, spokojna, nie wymagająca wysiłku. Pogoda dopisała, widoki piękne. Odpoczywając na południu Wyspy warto przejechać na północ i zobaczyć różnorodność Gran Canarii. Wycieczka z pilotem zawsze daje możliwość dowiedzenia się czegoś nowego.

6.0/6

Katarzyna, Kraków 29.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniała wycieczka i fenomenalny kierowca. Trasa wyprawy wiodła krętymi drogami na dużej wysokości. Piękne widoki, ale też niebezpieczne momenty, gdzie do przepaści były już tylko centymetry. Ciekawy program wycieczki sprawił, że zwiedziliśmy wiele miejsc i poznaliśmy mnóstwo historii o Gran Canarii. W każdej chwili można było zadawać pytania i poznawać tajemnice miejscowych zakątków.