Opinie klientów o Gran Tour - fantastyczna wyspa

5.4 /6
32 
opinie
Atrakcyjność programu
5.2
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

4.5/6

JACEK, Warszawa 22.10.2022

Polecam ;-) Chyba jedna z fajniejszych wycieczek na Gran Canarii Niesamowite widoki ;-) Myślę, że każdy powinien to wszystko zobaczyć - te wszystkie atrakcje, które daje wyspa

4.5/6

Ewa, Warszawa 10.11.2023
Termin pobytu: listopad 2023

kompetentny z dużą wiedzą przewodnik - p. Małgosia. Program ułożony właściwie. Przydały się ciepłe okrycia i parasolki. Góry przywitały nas niską temperaturą, zimnym silnym wiatrem i deszczem. Deszczowa pogoda nie pozwoliła w pełni docenić urody promenady w Firgas. W Arucas, niestety nie można wejść ze względu na remont do neogotyckiego kościoła św. Jana, głównej atrakcji tej miejscowości. Zamiast w katedrze spędziliśmy czas i wydawaliśmy pieniążki w sklepiku z pamiątkami. Zapowiadany tradycyjny kanaryjski obiad w lokalnej restauracji w miejscowości Fontanales nikogo nie zachwycił . Potrawy były średnio smaczne. Koronne danie ropa vieja powinna składać się z wołowina szarpanej a nie kostek gulaszowych, które dostaliśmy. Kawałki rybki w jednym z dań niestety spieczone. Najlepszy był zaserwowany dżem pomidorowy. Nie wyszliśmy głodni, ale bez specjalnych emocji. Ogólnie jestem zadowolona, że wzięłam udział w wycieczce i mogłam zobaczyć interior wyspy z komentarzem kompetentnej osoby

4.5/6

Agnieszka, Warszawa 08.07.2024
Termin pobytu: czerwiec 2024

Fajna wycieczka z przepięknymi widokami, szkoda tylko, że prawie wszystkie podziwiane z autokaru. Gdyby było trochę więcej chodzenia byłaby pełna 6!

4.5/6

Dawid, Busko-Zdrój 24.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Wycieczka bardzo ciekawa lecz trochę męcząca ponieważ pokonywanie tak dużym autokarem kanaryjskich górskich dróg jest bardzo trudne i monotonne. Atrakcje bardzo fajne, destylarnia rumu na bardzo duży plus. Ciekawe przeżycie spróbować również tradycyjnych kanaryjskich potraw. Widoki górskie bardzo ładne.