Opinie klientów o Nurkowanie DSD

5.8 /6
opinii
Atrakcyjność programu
5.8
Pilot
5.9
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Roman, Kraków

Instruktor piątka z plusem. Zajmie się wszystkim. Jeśli ktoś czuje stres przed nurkowanie to i z tym sobie poradzi.

6.0/6

Agnieszka, Głogów

Fantastyczne przeżycie. bardzo dobra obsługa wspaniale spędzony dzień pełen profesjonalizm. przepięknie miejsce do nurkowania , Ryby karmione bananem robi to na[prawdę wspaniałe wrażenie

6.0/6

Maciej, Straszyn

Co tu dużo pisać - gdyby nie Łukasz z polskiej szkoły nurkowania w życiu byśmy na to nie poszli. Ba, to było nasze założenie przed wyjazdem, że wszystko tylko nie to! Facet zrobił 90% roboty, zaufaliśmy mu że nic się nie stanie i mamy to ! Nurkowaliśmy w oceanie!

6.0/6

Joanna, Czarna Sędziszowska

Świetna opcja dla osób, które pierwszy raz chciałyby spróbować swoich sił w nurkowaniu. Odbiór z hotelu o ustalonej godzinie, nauka nurkowania z profesjonalistą w basenie a następnie zejście do oceanu w Puerto de Mogan. Czas nurkowania około 45 minut. Czas wolny około 2-3 godziny, dzięki temu można pospacerować w urokliwej miejscowości i poplażować.