Opinie klientów o Pejzaże Gran Canarii

5.6 /6
28 
opinii
Atrakcyjność programu
5.5
Pilot
5.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Maria, Warszawa

Ta wycieczka też jest godna zainteresowania,Miasteczka Playa de Mogan...cudo.Wizyta w El Balcon,w miejscu ,gdzie widok na ocean zapiera dech w piersi,a sam wjazd w to miejscu fascynujący.Wizyta na plantacji kawy,produkcji wina i innych owoców oraz poczęstunek lokalnych produktów a przede wszystkim Przewodnik Polak,dają ciekawe wrażenia i wreszcie wizyta w stolicy Las Palmas z piękną plażą..Playa de Las Canteras i piękną promenadą czy widokiem na port.

6.0/6

RAFAL, LUBLINIEC

Bardzo miła przewodniczka Liliana która jako pierwsza zapoznawała nas z podstawowymi Hiszpańskimi zwrotami przydatnymi do funkcjonowania na wyspie, oraz szef którego spotkaliśmy na plantacji kawy.

6.0/6

Michalina, Pruszków

Wizyta w pięknym porcie przypominającym Wenecję. Ciepło miło i romantycznie. Plantacja kawy to najciekawszy punkt programu tej wycieczki. Możliwość degustacji i zakupu kawy i nie tylko której nie spotkamy w polskich sklepach jest bardzo ciekawą przygodą.

6.0/6

Irena, ---

Super pilot, wycieczki ciekawe i dobrze zorganizowane, wiele interesujących I niesamowitych miejsc takich jak dystylarnia rumu, plantacje kawy,bananów i pomarańczy , małe i przepiękne wioski i miasteczka, tęczowe skały I Kanaryjska Wenecja