Opinie klientów o Trekking – Gran Canaria inaczej

5.5 /6
opinie
Atrakcyjność programu
5.0
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Sara, Bydgoszcz

Wycieczka godna polecenia. Urozmaicenie plażowania. Spacer nie jest bardzo wymagający i wystarczy pełne obuwie sportowe i niewielka kondycja. Możliwość odkrycia innych atrakcji wyspy: flory jak i fauny. Niepowtarzalna okazja by przyjrzeć się z bliska kanaryjskim jaszczurkom. Ciekawa roślinność, której nie zobaczymy blisko plaż. Atmosfera bardzo miła, pan przewodnik ciekawie opowiada, co jakiś czas są robione przystanki, wycieczka jest organizowana w małej międzynarodowej grupie. Warto skorzystać.

6.0/6

Lidia, ---

To było niesamowite przeżycie. Super przewodnik z bogactwem wiedzy, którą dzielił się na szlaku i dostosowywał tempo wędrówki do możliwości uczestników. Niezapomniane widoki i smaki kanaryjskiej kuchni (to na zakończenie wędrówki). Warto było się dowiedzieć, że nazwa wysp pochodzi od rasy psów żyjących na tym terenie (spotkaliśmy je), a nie od...kanarków :)

5.0/6

Irena, Braniewo

Bardzo miło i aktywnie spędzony czas, pan przewodnik miły, sympatyczny oraz znający się na rzeczy. cała grupa jest fachowo zaopiekowana . wycieczka godna polecenia. Z powodu alertu pogodowego ( zbyt duże upały i mała wilgotność powietrza) zamiast wyprawy w gróry zwiedzaliśmy plaże.

5.0/6

Justyna, Lutynia

Ta krótka wyprawa trekingowa pozwala posmakować tego typu atrakcje na Gran Canarii. Z pewnością wybiorę się na inne podobne wycieczki na innych wyspach :)